Ettevõtest

Tuulehaus OÜ on tegutsenud Baltimaades ja Soomes juba 17 aastat. Selle aja jooksul on tehnoloogia areng olnud uskumatult kiire. Tavapärase võimaluse avada ja sulgeda kapi ust võtmega on nüüd asendunud kiibiga. Kiipi on võimalik paigaldada õpilaspileti, käepaela või töötõendi sisse. Kasutades sama kiipi on võimalik teostada oste sularahavabalt.

Selle perioodi jooksul oleme varustanud üle 40ne objekti Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Meie lahendustega on varustatud Smartposti pakiautomaadid, Toila sanatoorium, Aura veekeskus, Telia büroohooned Tallinnas ja Tartus, Sibeliuse akadeemia Soomes, rannavolle areen Riias jpt.

Julgeme väita, et oleme selle ala pioneerid. Koos Austria ettevõttega Gantner oleme loonud uusi põnevaid lahendusi läbipääsusüsteemide ja elektrooniliste lukkude valdkonnas. Uued ja innovaatilised lahendused piletite müügiks on arendusel tänu nutirakendusele. Soovime võimaldada osta näiteks kontserdipilet tänavalt või kohapealt 10 sekundi jooksul.

Meie soov on olla oma klientidele nutikas partner. Loodame ka tulevikus pakkuda veekeskustele, vabajakeskustele, spordiklubidele, büroohoonetele, haridusasutustele, tervishoiuasutustele ja kohalikele omavalitsustele uudseid ja loovaid lahendusi.